Skip to content

Dziennik Gołębia

Czy poradnik Dziennik Gołębia jest dla Ciebie?

Zastanów się, może...
- wydarzyło się w twoim życiu coś, co sprawiło, że chcesz rozpocząć pracę nad sobą - przeczytałeś mnóstwo książek o rozwoju osobistym, ale brakuje Ci planu i motywacji do działania
- prowadzisz własną firmę, ale utknąłeś i nie wiesz, jak ponownie ruszyć z miejsca
- chcesz znaleźć swoją drogę lub zmienić kierunek swojego życia

Dlaczego warto pracować z Dziennikiem?

Dostaniesz plan, jak krok po kroku i dzień po dniu wprowadzać potrzebne zmiany do twojego życia. Dzięki sprawdzonym narzędziom będziesz mógł pracować nad swoim rozwojem osobistym. Będziesz mógł wybrać obszar życia, nad którym skoncentrujesz się w zależności od twoich potrzeb. Skupimy się na 5 najważniejszych obszarach życia, dzięki czemu zbudujesz silne fundamenty pod dalszy rozwój. Jeśli będziesz potrzebować więcej czasu na któryś z obszarów, zostawiłam dwa tygodnie w dzienniku tylko do twojej dyspozycji!

Weź życie w swoje ręce!

To co znajdziesz w Dzienniku to lata przemyśleń i sprawdzone sposoby na zmianę swojego życia. Czegokolwiek teraz nie robisz i kimkolwiek nie jesteś – wszystko zależy od Ciebie! Zastanów się, co stoi Ci na przeszkodzie, aby otworzyć drzwi do sukcesu i zacząć świadomie żyć?

Słowo od autora

Wiele osób zmaga się ze swoim życiem i zastanawia nad tym, jaki zrobić następny krok. Czasem nie chodzi nawet o to, aby się rozwijać, ale oto, aby nie utonąć w rzece problemów. W moim życiu też nie było różowo, żyłam z dnia na dzień, swoje wysiłki skupiając na tym, aby przetrwać kolejny dzień. Na pewno wiesz, o czym mowa: codzienność – praca – dom. Przez wiele lat niska samoocena nie pozwalała mi na to, aby rozwinąć skrzydła…
Wszystko zmieniło się w jednym momencie. Szpital. Sala operacyjna. Śmierć kliniczna. Nie byłabym tu, gdzie jestem, gdyby nie ten moment – moment odrodzenia – w którym postanowiłam, że czas na zmiany, dla siebie, dla rodziny.

O autorze

Sylwia Piątek stworzyła Successful Life Strategist, aby móc realizować swoją misję pomagania ludziom. W swojej pracy wspiera ona przedsiębiorców na każdym etapie ich rozwoju osobistego, jak i biznesowego. Dzięki niej osiągają oni swoje cele szybciej i skuteczniej – to, co normalnie mogłoby zająć kilka lat, jest możliwe do osiągnięcia już w kilka miesięcy!

Jako ekspert w dziedzinie rozwoju i strategii biznesu, wierzy, że aby osiągnąć prawdziwy sukces na wszystkich płaszczyznach życia należy rozpocząć od pracy nad samym sobą, bo gdy rozwiążemy problemy w nas samych, wszystko inne również zaczyna się układać.

Misją Successful Life Strategist jest pomoc innym, aby szybciej osiągali swój pełny potencjał prywatnie i biznesowo oraz aby już zawsze potrafili być spójni ze swoimi wartościami i utrzymywali balans między życiem prywatnym a zawodowym.

Dzięki swojemu doświadczeniu i wiedzy Sylwia potrafi w szybki i skuteczny sposób dotrzeć do sedna problemu, a później dokładnie dostosować strategię i plan działania współgrający z potrzebami danej osoby.

Sylwia jest strategiem, coachem i przedsiębiorczynią, która pomaga swoim klientom w odnalezieniu własnych wartości, budowaniu pewności siebie, w rozwoju osobistym i biznesowym, w ustaleniu strategii i planu działania, tak aby droga do celu była efektywna i optymalna zaoszczędzając przy tym czas i zasoby.

Jej niesamowita historia została uwieczniona w dwóch wartych uwagi tytułach, Awaken the Lioness Within oraz From Owls to Peacocks – oba dostępne na Amazon.

Dziennik Gołębia

Dziennik Gołębia składa się z 52 tygodni pracy nad sobą. Nie bój się, jeśli zabrzmiało to przerażająco – zaplanowałam dla Ciebie same dobre rzeczy. Podzieliłam dziennik na 5 najważniejszych etapów, które są zaznaczone różnymi kolorami: niebieski – przekonania i wartości; żółty – środowisko; pomarańczowy – zachowania; zielony – możliwości i cele; fioletowy – tożsamość. W każdym tygodniu skupisz się na jednej myśli, nad którą będziemy pracować. Robiąc notatki, dowiesz się wielu nowych rzeczy o sobie, a pod koniec tygodnia świadomie przeanalizujesz wydarzenia i wyciągniesz wnioski.

Każdy z 5. etapów trwa 10 tygodni, abyś mógł na spokojnie przemyśleć dany temat i zbudować silne podstawy Twojego charakteru. Możesz zacząć od etapu, który uznasz za najbardziej pomocny w tym momencie. Da Ci to możliwość świadomego zastanowienia się, gdzie obecnie znajdujesz się w swoim życiu i czego Ci potrzeba. Świadome podejście do siebie i rozwoju jest podstawą do zbudowania lepszego życia.

Newsletter