Skip to content

Słowo na początek

Wiele osób zmaga się ze swoim życiem i zastanawia nad tym, jaki zrobić następny krok. Czasem nie chodzi nawet o to, aby się rozwijać, ale oto, aby nie utonąć w rzece problemów.

W moim życiu też nie było różowo, żyłam z dnia na dzień, swoje wysiłki skupiając na tym, aby przetrwać kolejny dzień. Na pewno wiesz, o czym mowa: codzienność – praca – dom. Przez wiele lat niska samoocena nie pozwalała mi na to, aby rozwinąć skrzydła…

Wszystko zmieniło się w jednym momencie. Szpital. Sala operacyjna. Śmierć kliniczna. Nie byłabym tu, gdzie jestem, gdyby nie ten moment – moment odrodzenia – w którym postanowiłam, że czas na zmiany, dla siebie, dla rodziny.

Sylwia Piątek

Sylwia Piątek

Sylwia Piątek stworzyła Successful Life Strategist, aby móc realizować swoją misję pomagania ludziom. W swojej pracy wspiera ona przedsiębiorców na każdym etapie ich rozwoju osobistego, jak i biznesowego. Dzięki niej osiągają oni swoje cele szybciej i skuteczniej – to, co normalnie mogłoby zająć kilka lat, jest możliwe do osiągnięcia już w kilka miesięcy!

Jako ekspert w dziedzinie rozwoju i strategii biznesu, wierzy, że aby osiągnąć prawdziwy sukces na wszystkich płaszczyznach życia należy rozpocząć od pracy nad samym sobą, bo gdy rozwiążemy problemy w nas samych, wszystko inne również zaczyna się układać.

Misją Successful Life Strategist jest pomoc innym, aby szybciej osiągali swój pełny potencjał prywatnie i biznesowo oraz aby już zawsze potrafili być spójni ze swoimi wartościami i utrzymywali balans między życiem prywatnym a zawodowym.

Dzięki swojemu doświadczeniu i wiedzy Sylwia potrafi w szybki i skuteczny sposób dotrzeć do sedna problemu, a później dokładnie dostosować strategię i plan działania współgrający z potrzebami danej osoby.

Sylwia jest strategiem, coachem i przedsiębiorczynią, która pomaga swoim klientom w odnalezieniu własnych wartości, budowaniu pewności siebie, w rozwoju osobistym i biznesowym, w ustaleniu strategii i planu działania, tak aby droga do celu była efektywna i optymalna zaoszczędzając przy tym czas i zasoby.

Jej niesamowita historia została uwieczniona w dwóch wartych uwagi tytułach, Awaken the Lioness Within oraz From Owls to Peacocks – oba dostępne na Amazon.

Zobacz, jak mogę Ci pomóc!